




Blackview BV6100 3/16Gb Gray Гарантія 1 рік
Смартфон Blackview BV6100 3/16Gb
Blackview BV6100
BV6100 - це ультрапрочный смартфон з великим екраном і ємною батареєю, який витримує суворі умови і більш грубе звернення, у порівнянні з іншими звичайними смартфонами. BV6100 відповідає військовому стандарту захисту від пилу, ударів, води, вологості, сонячної радіації і екстремальних температур, що відповідає суворим вимогам вашої робочої площадки, але також підходить і для ділових потреб.
Повноекранний дисплей із співвідношенням сторін 19:9 - це більше, ніж коли-небудь, і дійсно зачаровує. Як тільки ви включаєте екран, кожен піксель вискакує в повному кольорі, щоб намалювати реалістичну картинку. Пориньте у по-справжньому захоплюючий досвід, амбітні геймери і любителі розваг можуть зануритися у свій світ.

GPS, Глонасс, Бейду, Галілео
4 режими навігації, виключно точне позиціонування. BV6100 - наш перший у світі міцний телефон, оснащений 4-х режимними системами позиціонування. Завдяки використанню 4-канальних сигналів GPS, Glonass, Beidou, Galileo більше 100 навігаційних супутників безперервно сканує ваше місцеположення 24 години на добу, точність навігації підвищується до безпрецедентних рівнів.

Більше енергії Батарея 5580mAh, величезна ємність
Всередині елегантного корпусу BV6100 закладена величезна енергія - батарея ємністю 5580 мАч, створена спеціально для забезпечення максимальної продуктивності при мінімальному просторі. Ця батарея ємністю 5580 маг забезпечує приголомшливий рівень потужності, здатний витримувати інтенсивні ігри і довгий робочий день. Крім того, це також акумулятор, який володіє достатнім зарядом для зарядки інших пристроїв. Роби більше, не хвилюючись про те, як пережити день.

BV6100 оснащений вдосконаленою системою з двома камерами, розробленої для підняття мобільної фотографії на новий рівень. За великим екраном ховається досвідчений фотограф. Надчутлива подвійна камера має нещодавно оновлені функції штучного інтелекту, оснащені флагманським сенсором Sony ccd для приголомшливих нічних знімків і швидкої автофокусуванням VCM, що дозволяє швидко фокусувати знімки навіть в умовах з поганим освітленням. А завдяки вбудованому режиму підводної камери тепер ви можете досліджувати підводний світ з допомогою свого смартфона, відкривати для себе нове у фотографуванні.

Остання версія прекрасного користувальницького інтерфейсу Blackview, розробленого для забезпечення більш інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який допоможе вам швидше виконувати завдання і знаходити інформацію, підвищувати продуктивність і просто отримувати більше задоволення від використання телефону.

Багатофункціональний NFC
Замініть свою банківську карту, автобусну карту і карту доступу одним пристроєм з модулем NFC останнього покоління. Повноцінна робота з Google Pay, швидкий і простий спосіб оплати в мільйонах місць – на онлайн майданчиках, у фізичних магазинах і де завгодно.

| Операційна система | |
|---|---|
| Операційна система: |
Android 9.0 |
| Зв'язок | |
| Стандарти зв'язку |
2G (GSM 850/900/1800/1900), 3G (WCDMA: 900/2100) 4G B1(2100), B3(1800), B7(2600), B8(900), B20(800), B40 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Тип SIM-карти |
Nano-SIM SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Процесор | |
| Процесор: |
Mediatek MT6761 Helio A22 |
|
Кількість ядер |
4 |
|
Частота процесора |
2 ГГц |
|
Графічний процесор |
PowerVR GE8300 |
| Пам'ять | |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 Гб |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Оперативна пам'ять: | 3 Gb (Оперативна пам'ять) |
| Внутрішня пам'ять |
16 Gb (Вбудована флеш-пам'ять) + Розширювана MicroSD до 64Gb |
| Дисплей: | |
|
Діагональ екрану |
6.88" |
| Дозвіл екрану | 1352x640 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 217 ppi |
| Тип дисплея | IPS |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass |
Камера |
|
| Камера: | 8 Мп + 0.3 Мп |
| Діафрагма | f/2.4 + f/2.8 |
| Відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 5 Мп, f2.4 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Bluetooth | 4,1 |
| NFC | Немає |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | WI-FI 802.11 a/b/g/n Bluetooth 4.1 2.0, microUSB аудіовихід 3.5 мм |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Технології | Сканер відбитків пальців, Сканер особи, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Захист корпусу: | IP69K, Водозахищений, Пилозахищений, Ударостійкий, Компас |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | Незнімний 5580 mAh |
| Швидка зарядка | Немає |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 181 x 89.7 x 11.5 мм |
| Вага, г | 315 р. |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Мови: | Українська, російська, англійська, французька, іспанська, німецька, італійська,........... (Телефон повністю готовий для роботи українського користувача) |
| Комплектація : | |
|---|---|
| 1 х Смартфон | |
| 1 х Зарядний пристрій | |
| 1 х Кабель для передачі даних | |
| 1 х Батарея | |
| 1 х Інструкція | |
| 1 х Навушники (Уточнюйте, велика частина виробників відмовилися від постачання стіна в комплекті з телефоном ) | |
| 1 х Коробка | |
| Можливо: | ПОДАРУНОК (захисна плівка, чохол, дод. батарея, автозарядка) |
| Додатково | |
|---|---|
| Оплата | Післяплата (Нова пошта) або повна передоплата на карту Приватбанку) |

На нашому сайті представлені смартфони, гаджети, камери, та інша електроніка провідних виробників світу, таких як Asus, Blackview, Bluboo, Cubot, Doogee, Geotel, HomTom, Leagoo, LeEco, Lenovo, Meizu, OUKITEL, Ramos, THL, Uhans, Ulefone, UMIDIGI (UMI), Vernee, Xiaomi, ZTE і інші.
Також ви можете зробити замовлення на основному сайті нашої компанії і гарантовано отримати знижку. Адреса сайту http://promax.in.ua. ProMax.in.ua - ми дорожимо кожним клієнтом!
Виробники на ПроМакс: Asus, Blackview, Bluboo, Cubot, Doogee, Geotel, HomTom, Leagoo, LeEco, Lenovo, Meizu, OUKITEL, Ramos, THL, Uhans, Ulefone, UMIDIGI (UMI), Vernee, Xiaomi, ZTE. Чи всі смартфони в розділі СМАРТФОНИ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Ні |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Додаткові функції SMS | Відправка SMS декільком адресатам |
| Доступ в інтернет | HSPA+, HSPA, GPRS, EDGE, email POP/SMTP |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.88 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 217 |
| Роздільна здатність екрану | 1352 x 640 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 315 г |
| Висота | 181 мм |
| Товщина | 11.5 мм |
| Ширина | 89.7 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8300 |
| Кількість ядер | 4 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 64 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи у режимі очікування | 600 годин |
| Час роботи у режимі розмови | 2200 хв |
| Ємність акумулятору | 5580 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спалах | Да |
| Обсяг телефонної книги | 1000000 |
| Процесор | Mediatek MT6761 Helio A22 |
- Ціна: 4 093 ₴


