




Blackview BV9500 Pro Yellow 6/128Gb (Рація) Гарантія 1 рік
Смартфон Blackview BV9500 Pro 4/64Gb
Огляд Blackview BV9500 Pro
Реалії сучасного життя вимагають від сучасних смартфонів все більшої функціональності. Але, крім того, вони повинні бути гарні, автономні, а також величезним плюсом буде захищеність. Модель Blackview BV9500 Pro, представлена до огляду в нашому інтернет-магазині, відповідає всім перерахованим вимогам.

Дизайн
Величезний запас енергії і захищеність корпусу, відповідна сертифікату IP-68, диктують габарити Blackview BV9500 Pro. Він точно не доведеться за смаком тендітній дівчині. Але придбати його у подарунок чоловікові – це відмінна ідея. Потужний корпус з металу та пластику відмінно лягає в велику долоню. Тильна сторона рельєфна з основним здвоєним модулем камери. Лицьова стандартна – з доспеем і рамками. На бічній грані розташований дактилоскопічний датчик.

Екран
На Blackview BV9500 Pro ціна досить висока, але він отримав гарне оснащення, тому, зіставивши вартість і якість можна сказати, що це зовсім недорого. IPS-дисплей отримав діагональ 5,7 дюйма і співвідношення сторін 2:1, що дозволяє із зручністю дивитися відео або читати тексти. Щільність відображення склала 424 пікселів на дюйм, а дозвіл 2160х1080 рх. Це дозволяє отримувати якісне зображення незалежно від кута огляду.

Продуктивність
Це чудовий девайс має на своєму борту потужний 8-ядерний процесор Helio P23, який в парі з графічним 2-ядерним прискорювачем ARM Mali-G71 MP2 дозволяє запускати будь-які ігри. До цього слід додати сучасну ОС Android 8.1 Oreo і 6 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Крім того, ціна на апарат включає в себя128 ГБ ПЗУ.


Акумулятор
Автономність девайса – це мрія будь-якого геймера, який отримав у свої руки апарат з такою продуктивністю. 10 000 маг батареї гарантують тривале проведення часу за новітньої 3D-гри з максимальними налаштуваннями. Доступний режим бездротової зарядки.



Камери
Смартфон Blackview BV9500 Pro в якості основної камери отримав здвоєний модуль 16 Мп+0,3 Мп від компанії Sony. Фронтальний модуль на 13 Мп від Samsung також дозволяє робити відмінні знімки.









|
|
|
|---|---|
| Операційна система | |
| Операційна система: | Android 8.1 Oreo |
| Зв'язок | |
| Стандарти зв'язку |
2G(GSM 850/900/1800/1900), 3G(WCDMA: 900/2100), 4G(FDD-LTE: 800/900/1800/2100/2600) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Тип SIM-карти |
Micro-SIM SIM + SIM |
| Процесор | |
| Процесор: |
MediaTek Helio P23 (MT6763T) |
|
Кількість ядер |
8 |
|
Частота процесора |
2.3 GHz |
|
Графічний процесор |
Mali-G71 MP2 |
| Пам'ять | |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 256 Гб |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Оперативна пам'ять: | 6 Gb (Оперативна пам'ять) |
| Внутрішня пам'ять |
128 Gb (Вбудована флеш-пам'ять) + Розширювана MicroSD до 256 Gb |
| Дисплей: | |
|
Діагональ екрану |
5.7" |
| Дозвіл екрану | 2160x1080 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 424 ppi |
| Тип дисплея | IPS |
| Захисне скло |
Corning Gorilla Glass 5 Співвідношення сторін: 2:1 (18:9) Яскравість 500 ніт Mіravіsіon |
Камера |
|
| Камера: | 16 Мп + 0.3 Мп |
| Діафрагма | f/2.0 |
| Відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
| Додатково |
Основна камера: Модель датчика: Sony IMX298 Exmor RS Тип сенсора: CMOS (complementary metal-oxide semiconductor) Розмір датчика: 5.22 x 3.92 мм Розмір пікселя: 1.132 мкм Кроп-фактор: 6.63 Автоспуск Розпізнавання осіб Налаштування балансу білого Режим вибору сцени Налаштування ISO Компенсація експозиції Цифровий зум Автофокус Серійна зйомка Географічні мітки Панорамна зйомка зйомка HDR Додаткова камера: Модель датчика: Samsung S5K3L8 Тип датчика: ISOCELL Розмір датчика: 4.69 x 3.52 мм Розмір пікселя: 1.127 мкм Кроп-фактор: 7.38 Діафрагма: f/2.0 Фокусна відстань: 3.5 мм Відеозйомка: 1080p @ 30 fps |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Bluetooth | 4,0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Є |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | WI-FI 802.11 a/b/g/n Bluetooth 4.0 2.0, microUSB аудіовихід 3.5 мм |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Гума |
| Технології | Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Захист корпусу | Водозахищений, Пилозахищений, Ударостійкий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | Незнімний 10000 mAh |
| Швидка зарядка | Так Type-C 12В/2А 24 pin |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 165 x 81.8 x 18.7 мм |
| Вага, г | 365 р. |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Мови: | Українська, російська, англійська, французька, іспанська, німецька, італійська,........... (Телефон повністю готовий для роботи українського користувача) |
| Комплектація : | |
|---|---|
| 1 х Смартфон | |
| 1 х Зарядний пристрій | |
| 1 х Кабель для передачі даних | |
| 1 х Батарея | |
| 1 х Інструкція | |
| 1 х Навушники (Уточнюйте, велика частина виробників відмовилися від постачання стіна в комплекті з телефоном ) | |
| 1 х Коробка | |
| Можливо: | ПОДАРУНОК (захисна плівка, чохол, дод. батарея, автозарядка) |
| Додатково | |
|---|---|
| Оплата | ПЕРЕДОПЛАТА / ПРИ ОТРИМАННІ (Нова пошта) |

На нашому сайті представлені смартфони, гаджети, камери, та інша електроніка провідних виробників світу, таких як Asus, Blackview, Bluboo, Cubot, Doogee, Geotel, HomTom, Leagoo, LeEco, Lenovo, Meizu, OUKITEL, Ramos, THL, Uhans, Ulefone, UMIDIGI (UMI), Vernee, Xiaomi, ZTE і інші.
Також ви можете зробити замовлення на основному сайті нашої компанії і гарантовано отримати знижку. Адреса сайту http://promax.in.ua. ProMax.in.ua - ми дорожимо кожним клієнтом!
Виробники на ПроМакс: Asus, Blackview, Bluboo, Cubot, Doogee, Geotel, HomTom, Leagoo, LeEco, Lenovo, Meizu, OUKITEL, Ramos, THL, Uhans, Ulefone, UMIDIGI (UMI), Vernee, Xiaomi, ZTE. Чи всі смартфони в розділі СМАРТФОНИ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Жовтий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Додаткові функції SMS | Відправка SMS декільком адресатам |
| Доступ в інтернет | GPRS, EDGE, email POP/SMTP, HSPA+, HSPA |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 424 |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 365 |
| Відеопроцесор | Mali-G71 MP2 |
| Час роботи у режимі очікування | 312 |
| Час роботи у режимі розмови | 1800 |
| Спалах | Да |
| Висота | 165 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрану | 5.7 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Кількість мегапікселів камери | 16 |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 13 |
| Кількість кольорів екрану | 16 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 |
| Обсяг телефонної книги | 1000000 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 |
| Процесор | MediaTek MT6763T Helio P23 |
| Товщина | 18.7 |
| Частота процесора | 2300 |
| Ширина | 81.8 |
- Ціна: 9 793 ₴





