




Blackview A5 1/8Gb Black Гарантія 1 Рік!
Смартфон Blackview A5 1Gb/8Gb Гарантія 1 Рік!

Опис Blackview A5
Blackview A5 - краса недорого
Красивий телефон не повинен коштувати дорого. Саме так вважає молода китайська компанія Блеквью, яка не обділена амбіціями і потенціалом. Герой сьогоднішнього огляду є не лише моделлю, на успіх якої належить фірма, але і продуктом, здатним серйозно змінити бюджетний сегмент. Що ж в ньому такого революційного?
За дуже малу ціну смартфон пропонує цікавий зовнішній вигляд, що полягає в різнобарвною сітчастої розфарбуванні задньої кришки, відсутність прямих кутів і загальних невеликих габаритах (129,9х66х9,5мм). Дисплей діагоналлю в 4 з половиною дюйма характеризується роздільною здатністю 854 на 480 пікселів і непоганими передачею кольору і запасом яскравості. Звичайно, очікувати флагманських результатів тут не варто.
Подібних слів можна почути і про технічні характеристики апарату. Зв'язка з відносно спритника процесора Mediatek MTK6580, 1гб ОЗУ і адаптера Mali400MP потягне багато графічно видатних іграх, але налаштування графіки доведеться знизити. 8гб ПЗУ разом з картами MicroSD до 32гбвистачить для більшості користувачів.
Не для галочки встановлені 5 і 2-мегапіксельні модулі камер. З їх допомогою можна фотографувати як тексти, так і не дуже динамічні події. Поряд з підтримкою 3G гаджет може похвалитися відмінною автономністю (ємність акумулятора - 2000 mAh), і новітніхAndroid Marshmallow. Все перераховане вище робить девайс лідером серед однокласників. Однак важко навіть знайти аналог настільки чудовому агрегату.



| Функція | Інформація |
|---|---|
| Операційна система: | Android 6,0 |
| Сім-карти: | Dual Standby, Dual SIM, Micro SIM Card |
| Мережі: | 2G:GSM850/900/1800/1900 Мгц 3G:WCDMA 850/900/2100 Мгц |
| Процесор: | MT6580 ARM Cortext – A53 1.3 GHz Quad-core |
| Графічний процесор | Mali-400 MP |
| RAM: | 1024 МБ оперативної пам'яті (1 Гб) |
| ROM: | 8192 МБ вбудованої пам'яті (8 Гб) |
| Дисплей: | 4.5" QHD 540*960 |
| Камера: | 5 Мп автофокус, стабілізація; Фронтальна 2 Мп Відео |
| Аудіо | MP3, AAC, ARM, MID, WAV, WMA, APE, FLAC, OGG, M4A і т.д. |
| Відео | Підтримка AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, MPEG і т. д. |
| Картинка | Підтримка JPG, TIF, BMP, PNG, GIF формату |
| Мультимедіа: | FM Радіо, Диктофон, MP3/MP4 плеєр, Стандартний роз'єм для навушників 3.5 мм |
| Комунікації: | SMS, MMS, email, Wi-Fi: 802.11 b/g, GPRS/EGDE & WAP, Bluetooth A2DP, Skype(відео дзвінки) |
| ТБ: | Немає |
| Радіо: | Є |
| Bluetooth: | 4.0 (A2DP) |
| WiFi: | WIFI (802.11 b/g/n) |
| GPS: | GPS, A-GPS |
| Додатково: | Використання телефону в якості флеш-накопичувача; Підтримка програм та ігор для Android.apk); Навушники 3.5 мм |
| Інші функції: | Підтримка Word, Excel, PDF, PPT, TXT, читання електронних книг, Android Market, GPS, WiFi, TV, Bluetooth, FM-радіо, QQ, QQ-плеєр, U +, LeTV.com, Google Search, Google Talk, Gmail, електронна пошта, браузер, Fruit Ninja, Angry Birds, повідомлення, TTPOD, VPN Послуги, засоби перегляду HTML, мобільний менеджер, мобільне відео, відео шпалери, карти, широта, живі шпалери, календар, калькулятор, калібратор, годинник, новини та погода, voide пошук і т. д., Facebook, MSN, Twitter, Youtube, Калькулятор, Світове час, Будильник, Ігри, Vkontakte, Однокласники, |
| Розміри: | 145.3*73.0*7.5 |
| Вага з акумулятором: | 150г |
| Час роботи в режимі очікування: | ≈ до 120 годин (залежно від мережі) |
| Час роботи в режимі розмови: | ≈ до 12 годин (залежно від мережі) |
| Li-ion акумулятор: | 2000 mA/h |
| Мови: | Українська, російська, англійська, французька, іспанська, німецька, італійська, турецька, португальська, китайська |
| Комплектація: | |
|---|---|
| 1 х Смартфон | |
| 1 х Зарядний пристрій | |
| 1 х Кабель для передачі даних | |
| 1 х Батареї 2000 mA/h | |
| 1 х Інструкція | |
| 1 х Навушники (Уточнюйте) | |
| 1 х Коробка | |
| Можливо: | ПОДАРУНОК (захисна плівка, чохол, дод. батарея, автозарядка) |
| Додатково | |
|---|---|
| Колір | сірий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Оплата | ПЕРЕДОПЛАТА / ПРИ ОТРИМАННІ (Нова пошта) |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Голосові функції | Голосове управління |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Планувальник завдань, Годинник, Будильник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Формати аудіо | WAV, AMR, MP3 |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 854×480 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | S-IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Шаблони повідомлень |
| Доступ в інтернет | HTML |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | MMS, SMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Дзвінки | |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок, MP3-мелодії |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 4.5 |
| Ємність акумулятора | 2000 |
| Кількість мегапікселів камери | 5 |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 2 |
| Кількість кольорів екрану | 16 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1024 |
| Обсяг телефонної книги | 2000 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 |
| Частота процесора | 1300 |
- Ціна: 1 973 ₴



