




OPPO A31 4/64Gb Green UA-UCRF - Официальный / Гарантия 1 год
Огляд OPPO A31
Огляд OPPO A31 4/64Gb Green

Персональний кінотеатр в кишені
Великий 6.5-дюймовий екран укладений в тонкі рамки, щоб візуально збільшити зображення, зробить його живим і реальним. Нано-крапля під фронтальну камеру стала на 31.4 % менше, ніж в попередніх моделях. Завдяки такому рішенню зросла площа екрану, яка тепер займає цілих 89 % площі корпусу, щоб ви могли дивитися улюблені серіали, грати в будь-які ігри і спілкуватися з комфортом і задоволенням. Мінімізація впливу шкідливого синього світла захищає ваші очі від перевтоми.

Чудові фотографії при будь-яких умовах
Камера OPPO A31 складається з трьох модулів: основної камери 12 Мп, камери для макрозйомки 2Мп і камери глибини 2 Мп. Ви зможете фотографувати будь-які об'єкти при самих різних знімальних умовах і завжди отримувати чудовий результат. Спеціальний ефект «Портретне боке», реалізований на апаратному рівні, допоможе отримати чудовий портретний знімок з розмитим фоном. Макрооб'єктив фокусує увагу на непомітній неозброєному погляду красі.


Три повноцінних слоти для вдосконалення досвіду спілкування
Наявність трьох слотів передбачає можливість використання карт різних операторів зв'язку та картки пам'яті до 256 Гб. Ви зможете спілкуватися без обмежень і зберігати в смартфоні величезну колекцію фото і музики, і не думати про брак місця.
Тонкий дизайн
Витончений і ергономічний корпус OPPO A31 комфортно лягає в руку, забезпечуючи приємні враження від користування. Смартфон представлений в трьох насичених кольорах, щоб ви могли вибрати для себе найкращий варіант.


Цілий день роботи
Великий акумулятор ємністю 4230 мАг забезпечує багато годин спілкування, ігор і прослуховування музики. Ви зможете користуватися смартфоном цілий день, і не піклуватися про заряд.
Потужний процесор
Сучасний восьмиядерний процесор з частотою до 2.3 ГГц підтримує плавну роботу всіх додатків і програм. OPPO A31 стабільно працює в багатозадачному режимі, підтримує більшість сучасних ігор, відтворює якісне відео і дозволяє спілкуватися онлайн без обмежень.

Селфі з ефектом «Бьюті»
Селфі-камера 8 Мп з функцією бьютіфікаціі створює справжні фотошедеври. Камера автоматично визначає ваш вік і стать, щоб підібрати індивідуальні фільтри і обробити фотографію максимально відповідним чином. На всіх селф-зображеннях ви будете виглядати чудово.


Унікальний режим Dazzle
Камера OPPO A31 передає яскраві і природні кольори на всіх ваших фотографіях. Завдяки унікальному алгоритму збереження кольору Dazzle зображення на ваших фото радують око насиченими тонами і яскравими фарбами.
Технічні характеристики
-
Зв'язок
Стандарти зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE) Кількість sim-карт: 2 SIM Формат SIM-карти: Nano-SIM Тип слота: SIM + SIM + MicroSD -
Екран
Діагональ екрану: 6.5" Роздільна здатність дисплея: 1600x720 Кількість кольорів: 16 мільйонів Щільність пікселів: 270 ppi Тип дисплею: IPS Захисне скло: Corning Gorilla Glass 3 Додатково: Сенсорний екран: мультитач, ємнісний екран
Співвідношення екрану: 89%
Контраст: 1500: 1
Тип: In-Cell
Яскравість: Типовий 480nit -
Процесор
Процесор: Mediatek MT6765V/CB Helio P35 Кількість ядер: 8 Частота процесора: 4 x 2.3 ГГц + 4 x 1.8 ГГц Графічний процесор: PowerVR GE8320 -
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 64 ГБ Оперативна пам'ять: 4 ГБ Слот для карти пам'яті: Є Підтримка карт пам'яті: MicroSD до 256 Гб -
Камера
Камера: 12 Мп + 2 Мп + 2 Мп Діафрагма: f/1.8 + f/2.4 + f/2.4 Запис відео: Full HD (1920x1080) Оптична стабілізація: Нет Фокусування: Фазова (PDAF) Спалах основної камери: Є Фронтальна камера: 8 Мп
f/2.0Спалах фронтальної камери: Немає -
Операційна система
Операційна система: Android 9.0 (P) -
Бездротові технології
Wi-fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Технологія GPS: A-GPS, GPS Супутникова система: GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo Bluetooth: 5.0 NFC: Немає Безпровідна зарядка: Немає Інфрачервоний порт: Немає FM-тюнер: Є Функція рації: Немає -
Інтерфейси
Інтерфейси і підключення: microUSB, Аудіо 3,5 -
Корпус
Матеріал корпуса: Пластик Стандарт захисту: Без захисту Технології: Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення Колір: Чорний -
Аккумулятор
Ємність акумулятора: 4230 mAh Швидка зарядка: Немає Час роботи в режимі розмови: до 45 годин -
Габарити та комплектація
Розміри: 163.9 x 75.5 x 8.3 мм Вага, г: 180 г Комлектація: Телефон
Зарядний пристрій
Захисна плівка
Чохол
Скріпка
Інструкція
Гарантійний талонКраїна виробник: Китай Країна реєстрації бренду: Китай
| Комплектация : | |
| 1 | Смартфон |
| 1 | Зарядное устройство |
| 1 | Кабель для передачи данных |
| 1 | Батарея |
| 1 | Инструкция |
| 1 | Наушники (Уточняйте, большая часть производителей отказались от поставки гарнитур в комплекте с телефоном ) |
| 1 | Коробка |
| Возможно: | ПОДАРОК/Доп. комплектация (защитная пленка, защитное стекло, чехол, автомобильная зарядка, др. аксессуары) |
| Дополнительно: | |
| Гарантия |
12 месяцев |
| Оплата | ПРИ ПОЛУЧЕНИИ (Нова почта) / ПРЕДОПЛАТА |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Страна производитель | Китай |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Стекло |
| Совместимость с | OPPO |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Диктофон | Да |
| Запись видео | Да |
| Игры | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Максимальная частота кадров видео | 100 кадров/с |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Push-To-Talk | Нет |
| VoIP-клиент | Нет |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Модем | Да |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Тип экрана | IPS |
| Устойчивый к царапинам экран | Нет |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 270 |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 610 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | до 256 Гб |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 163.6 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 195 |
| Время работы в режиме ожидания | 450 |
| Время работы в режиме разговора | 1960 |
| Вспышка | Да |
| Гарантийный срок | 12 |
| Емкость аккумулятора | 5000 |
| Количество мегапикселей камеры | 12 |
| Количество мегапикселей камеры на лицевой панели | 8 |
| Количество цветов экрана | 16 |
| Максимальное разрешение видео | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Объем оперативной памяти | 3072 |
| Объем телефонной книги | 1000000 |
| Объём встроенной памяти | 64 |
| Толщина | 9.1 |
| Частота процессора | 2000 |
- Цена: 4 650 ₴






