
Shengke Bright
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Години |
| Вид індикації | Без індикації |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 40 мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова |
| Колір ремінця | Жовтий |
| Колір ремінця/браслета | Жовтий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Кварцевий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Розміри, мм | 40х9 |
| Стиль | Классический |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип крепежа | Ремінець |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Без індикації |
| Толщина | 9 мм |
| Точность хода | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 1 099 ₴

