
Baosaili BOX IBSO
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baosaili |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | ГодиниСекундиХвилини |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 30 мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 30х8 |
| Стекло | Минеральное |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Толщина | 8 мм |
| Фабрика зборки | КитайЯпонія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 2 475 ₴

