
Shengke Dream
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 20 см (регулюється) |
| Диаметр | 30 мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий з золотистими вставками |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий з золотистими вставками |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 30х10 |
| Стиль | Классический |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип крепежа | Браслет |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Толщина | 10 мм |
| Точность хода | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Дата |
- Цена: 1 395 ₴

