




Zoji Z9 6/64Gb Orange Гарантія 1 Рік!
Zoji Z9 6/64Gb

Zoji Homtom Z9 - відмінна захищена модель смартфона, яка вийшла після трьох легендарних і дуже популярних апаратів Z6, Z7 і Z8. У цій модифікації виробник змінив багато, а найголовніше - зробив дійсно продуктивну підсистему, на чолі якої поставив процесор Helio P23 з 8 ядрами і частотою до 2 ГГц. Відзначимо, що дана модель відзначилася так само величезними об'ємами пам'яті: 64 Гб вбудованої оперативної 6 Гб.

Завдяки цьому Ви отримуєте максимальну кількість продуктивності для запуску будь-яких бажаних додатків. Працює апарат на операційній системі Android 8, а графічна оболонка вперше серед виробника смартфонів не отримала графічної оболонки (використовується практично "голий" Android). Відзначимо, що завдяки такій системі Ви отримуєте максимальну кількість переваг, які протягом багатьох років доведуть свою перевагу.

Дисплей - великий 5,7-дюймова матриця, виконана за технологією IPS, що дозволяє дійсно непогано працювати навіть в самому яскраво освітленому місці, не втрачаючи кутів огляду. Дозвіл 1440х720 пікселів, щільність картинки середня. Сам же корпус, природно, має захищеністю IP68, і тут вона продумана до дрібниць і всі умови стандарту дотримані.

Тобто, апарат може впасти на асфальт з висоти до 2 метрів і залишитися неушкодженим, може бути занурений під воду на глибину до 2 метрів і не пропускати її протягом 2 годин! Акумулятор на 5500 маг - не промах! Працює смартфон близько 2 діб, а заряджається за 2,5 години з допомогою комплектного блоку зарядного пристрою. З сучасних технологій відзначимо підтримку NFC і 4G, а так само є розблокування по обличчю. Враховуючи невелику вартість, це один з кращих варіантів для покупки в середньому сегменті.



| Екран | |
| Діагональ: | 5,7 (IPS), Ємнісний сенсорний екран, Мультитач Gorilla Glass 4 (Захист екрану загартованим склом) |
| Дозвіл: | 1440x720 |
| Щільність пікселів: | 282 ppi |
| Процесор | |
| Процесор: | Восьмиядерний Helio P23 |
| Частота: | 2,3 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-G71 MP2 |
| Пам'ять | |
| ОЗП: | 6 Гб |
| Пам'ять: | 64 Гб |
| Апаратні функції | |
| Зв'язок: | GSM 850/900/1800/1900 Мгц, 3G WCDMA 850/1900/2100 MHz 3G, 4G |
| Передача даних: | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat7 300/100 Mbps |
| Комунікації: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot; Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| 4G: | так |
| Підтримка двох SIM-карт: | так |
| Тип SIM-карти: | Nano-SIM SIM + SIM + MicroSD |
| Інтерфейсний роз'єм: | microUSB, Аудіо 3,5 |
| Слот розширення: | є, до 256 Гб |
| GPS: | GPS, Glonass, BeiDou |
| Камера | |
| Основна (подвійна): | 21 Мп + 2 Мп, f/2.0, запис відео: Full HD (1920x1080), Розпізнавання осіб Автоспуск Налаштування балансу білого Режим вибору сцени Налаштування ISO Компенсація експозиції Автофоку Цифровий зум Серійна зйомка Географічні мітки Панорамна зйомка зйомка HDR |
| Фронтальна: | 13 Мп (f/2.2); запис відео: Є |
| Додатково | |
| Датчики: | Сканер відбитків пальців, Сканер особи, Гіроскоп, Пульсометр, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| ОС: | Android 8.1 Oreo |
| Стандарт захисту: | IP68 |
| Матеріал корпусу: | Метал і пластик, Полікарбонат |
| Батарея | |
| Акумулятор: | Li-Pol, 5500 мАч (знімається) |
| Розміри і вага | |
| Габарити: | 155 x 78 x 13 мм |
| Вага: | 250 г |
| Комплектація : | |
| 1 | Смартфон |
| 1 | Зарядний пристрій |
| 1 | Кабель для передачі даних |
| 1 | Батарея |
| 1 | Інструкція |
| 1 | Навушники (Уточнюйте, велика частина виробників відмовилися від постачання стіна в комплекті з телефоном ) |
| 1 | Коробка |
| Можливо: | ПОДАРУНОК/Доп. комплектація (захисна плівка, захисне скло, чохол, автомобільна зарядка, ін. аксесуари) |
| Додатково: | |
| Гарантія |
12 місяців |
| Оплата | ПРИ ОТРИМАННІ (Нова пошта) / ПЕРЕДОПЛАТА |

На нашому сайті представлені смартфони, гаджети, камери, та інша електроніка провідних виробників світу, таких як Asus, Blackview, Bluboo, Cubot, Doogee, Geotel, HomTom, Leagoo, LeEco, Lenovo, Meizu, OUKITEL, Ramos, THL, Uhans, Ulefone, UMIDIGI (UMI), Vernee, Xiaomi, ZTE і інші.
Також ви можете зробити замовлення на основному сайті нашої компанії і гарантовано отримати знижку. Адреса сайту http://promax.in.ua. ProMax.in.ua - ми дорожимо кожним клієнтом!
Виробники на ПроМакс: Asus, Blackview, Bluboo, Cubot, Doogee, Geotel, HomTom, Leagoo, LeEco, Lenovo, Meizu, OUKITEL, Ramos, THL, Uhans, Ulefone, UMIDIGI (UMI), Vernee, Xiaomi, ZTE. Чи всі смартфони в розділі СМАРТФОНИ.
Особисті нотатки Роздрібна ціна Одиниця Наявність Залишки 0 Видимість Створення та оновлення Створено: 12:53 12.02.2020 Оновлено: 08:00 14.02.2020 Зображення (4 з 10) .jpg Розміщення Група на сайті Ваша група позицій, що використовується на вашому сайті Пошукові запити Використовуються для пошуку в каталозі Смартфон×телефон×64 гб×GB×Lenovo S5×Lenovo× Введіть пошукові запити через кому. Додаткові слова, такі як: купити, замовити, регіон, додаються автоматично Категорія на порталі Поточна і рекомендовані категорії Або виберіть одну з автоматично певних Техніка і електроніка >> Телефони та аксесуари >> Мобільні телефони, смартфони Техніка і електроніка >> Телефони та аксесуари >> Аксесуари для мобільних телефонів >> Захисні плівки і скла для портативних пристроїв Техніка і електроніка >> Телефони та аксесуари >> Комплектуючі для мобільних телефонів >> Акумулятори для телефонів, mp3 плеєрів Характеристики Просування Давайте покупцям додаткову вигоду Різновиди Цей продукт містить варіанти кольору або розміру? Що таке різновиди? Додаткова інформація Комплектація, спосіб пакування, файли інструкції SEO Вигляд вашої позиції в пошукових системах Придбати Lenovo S5 4/64GB Gold Гарантія 1 рік за 2 899 грн. - ціна, купити, замовити, продаж за кращою ціною в Україні. Гарантія якості, ОРИГІНАЛ - ORIGINAL Lenovo. Пропозиція зі знижкою від "Інтернет-магазин «Лимон» р. Хмельницький" Придбати Lenovo S5 4/64GB Gold Гарантія 1 рік за 2 899 грн. - найкраща ціна в Україні, знижки, акції, сервіс. Замовити Lenovo S5 4/64GB Gold Гарантія 1 рік в розділі РЕКЛАМА ІНШІ СМАРТФОНИ від "Інтернет-магазин «Лимон» р. Хмельницький" Гарантія на всі товари, доставка в усі регіони України в найкоротші терміни. Редагувати SEO 100%| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Помаранчевий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Підтримка MS Office, Календар, Планувальник завдань, Годинник, Калькулятор, Будильник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | MIDI, Audible, Apple Lossless, WMA, AMR, WAV, AIFF, HE-AAC, MP3, FLAC, AAC |
| Формати відео | MKV, AVC/H. 264, MP4, VP8, Sorenson Spark, MPEG, DivX, DivX3.11, 3G2, VC-1, H. 263, Flash Video, MOV, H. 264, 3GPP, AVI, HEVC, WMV, 3GP, Xvid, M-JPEG, RV |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Доступ в інтернет | GPRS, EDGE, email POP/SMTP, HSPA+, HSPA, LTE |
| Інтерфейси | micro USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | MMS, SMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок, MP3-мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 282 |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 |
| Відеопроцесор | Mali-G71 MP2 |
| Час роботи у режимі очікування | 480 |
| Час роботи у режимі розмови | 1740 |
| Спалах | Да |
| Висота | 155 |
| Діагональ екрану | 5.7 |
| Кількість мегапікселів камери | 21 |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 13 |
| Кількість кольорів екрану | 16 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 |
| Обсяг телефонної книги | 100000 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 |
| Процесор | Helio P23 |
| Тип SIM-карти | SIM + SIM + MicroSD |
| Товщина | 13 |
| Частота процесора | 2300 |
| Ширина | 78 |
- Ціна: 5 273 ₴






