



Blackview BV6000 3/32Gb Yellow Гарантія 1 Рік!
Смартфон Blackview BV6000 3Gb/32Gb Гарантія 1 Рік!

Раніше в цьому місяці компанія Blackview представила новий захищений смартфон BV6000, який прийшов на зміну популярному BV5000. Зараз апарат став доступний для попереднього замовлення, в рамках якого його можна буде придбати за зниженою ціною. Як і попередник, новинка відрізняється підвищеною захищеністю. В одному з тестів на екран Blackview BV6000 скинули з висоти 80 см кілька сталевих кульок масою від 32,7 до 174,5 грамів, які залишили лише ледь помітні подряпини. Крім цього, завдяки захисту за стандартом IP68 смартфон може без проблем пережити занурення у воду на тривалий час.
Blackview BV6000 оснащений 4,7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1280х720, восьмиядерним 64-розрядним процесором MediaTek MT6755 з тактовою частотою 2,0 ГГц, 3 ГБ оперативної пам'яті, вбудованим накопичувачем на 32 ГБ з можливістю розширення картами microSD, акумулятором ємністю 4 500 маг, підтримкою 4G LTE, 13-мегапіксельною основною і 5-мегапіксельною фронтальною камерами. За допомогою NFC апарат можна використовувати для передачі даних та мобільних платежів.






| Функція | Інформація |
|---|---|
| Операційна система: | Android 6,0 |
| Сім-карти: | Dual Standby, Dual SIM, Micro SIM Card |
| Мережі: | 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Процесор: | MT6755 ARM Cortext – A53 2.0 GHz Octa-core |
| Графічний процесор | Mali T860 |
| RAM: | 3072 МБ оперативної пам'яті (3 Гб) |
| ROM: | 32864 МБ вбудованої пам'яті (32 Гб) |
| Дисплей: | 4.7" HD 720*1280 |
| Камера: | 13 Мп автофокус, стабілізація; Фронтальна 5 Мп Відео |
| Аудіо | MP3, AAC, ARM, MID, WAV, WMA, APE, FLAC, OGG, M4A і т.д. |
| Відео | Підтримка AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, MPEG і т. д. |
| Картинка | Підтримка JPG, TIF, BMP, PNG, GIF формату |
| Мультимедіа: | FM Радіо, Диктофон, MP3/MP4 плеєр, Стандартний роз'єм для навушників 3.5 мм |
| Комунікації: | SMS, MMS, email, Wi-Fi: 802.11 b/g, GPRS/EGDE & WAP, Bluetooth A2DP, Skype(відео дзвінки) |
| ТБ: | Немає |
| Радіо: | Є |
| Bluetooth: | 4.0 (A2DP) |
| WiFi: | WIFI (802.11 b/g/n) |
| GPS: | GPS, A-GPS |
| Додатково: | Використання телефону в якості флеш-накопичувача; Підтримка програм та ігор для Android.apk); Навушники 3.5 мм |
| Інші функції: | Підтримка Word, Excel, PDF, PPT, TXT, читання електронних книг, Android Market, GPS, WiFi, TV, Bluetooth, FM-радіо, QQ, QQ-плеєр, U +, LeTV.com, Google Search, Google Talk, Gmail, електронна пошта, браузер, Fruit Ninja, Angry Birds, повідомлення, TTPOD, VPN Послуги, засоби перегляду HTML, мобільний менеджер, мобільне відео, відео шпалери, карти, широта, живі шпалери, календар, калькулятор, калібратор, годинник, новини та погода, voide пошук і т. д., Facebook, MSN, Twitter, Youtube, Калькулятор, Світове час, Будильник, Ігри, Vkontakte, Однокласники, |
| Розміри: | 152*81*16mm |
| Вага з акумулятором: | 247 р. |
| Час роботи в режимі очікування: | ≈ до 120 годин (залежно від мережі) |
| Час роботи в режимі розмови: | ≈ до 12 годин (залежно від мережі) |
| Li-ion акумулятор: | 4500 mA/h |
| Мови: | Українська, російська, англійська, французька, іспанська, німецька, італійська, турецька, португальська, китайська |
| Комплектація: | |
|---|---|
| 1 х Смартфон | |
| 1 х Зарядний пристрій | |
| 1 х Кабель для передачі даних | |
| 1 х Батареї 4500 mA/h | |
| 1 х Інструкція | |
| 1 х Навушники (Уточнюйте) | |
| 1 х Коробка | |
| Можливо: | ПОДАРУНОК (захисна плівка, чохол, дод. батарея, автозарядка) |
| Додатково | |
|---|---|
| Колір | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Оплата | ПЕРЕДОПЛАТА / ПРИ ОТРИМАННІ (Нова пошта) |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Жовтий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Голосові функції | Голосове управління |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Планувальник завдань, Годинник, Будильник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Формати аудіо | WAV, AMR, MP3 |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | S-IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Шаблони повідомлень |
| Доступ в інтернет | HTML |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | MMS, SMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 64 Гб |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Дзвінки | |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок, MP3-мелодії |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 4.7 |
| Ємність акумулятора | 4500 |
| Кількість мегапікселів камери | 13 |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 5 |
| Кількість кольорів екрану | 16 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 |
| Обсяг телефонної книги | 2000 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 |
| Частота процесора | 2000 |
- Ціна: 4 643 ₴


