




Samsung Galaxy A17 8/256GB Black (SM-A175F) Гарантія 1 Рік (*CPA -3% Скидка)_L
Samsung Galaxy A17
Захоплюючий дисплей 6,7″ Super AMOLED
Плавність широкого екрану 6,7" Super AMOLED, яскравість зображення та частота оновлення 90 Гц — це саме ті причини, через які світ на дисплеї стає більш насиченим, а ви насолоджуєтеся захоплюючими кольорами.

Характерні риси Galaxy A17
- Запитайте Gemini все, що вас цікавить
- Елегантний. Витончені. Вражаючі.
- OIS — відчуйте якість ваших фото та відео навіть у темряві
- Оновлення ОС та системи захисту терміном до 6 років




- Захоплюючий та яскравий дисплей 6,7" Super AMOLED

Запитайте Gemini про все, що вас цікавить
Спілкуйтеся з Gemini Live у звичайному форматі та отримуйте миттєві відповіді. Використовуйте камеру, щоб ділитися моментами та одразу отримувати поради та ідеї.

Обведи — і знайди
Circle to Search від Google — це опція, завдяки якій ви можете просто обвести цікаві для вас текст або об'єкти і відразу знайти інформацію в інтернеті.

Елегантний. Витончені. Вражаючі.
Рамка товщиною всього 7,5 мм у поєднанні з оновленим Key Island 2.0 та лінійним блоком камер надає пристрою витонченості, зберігаючи компактність. Доступні кольори: чорний, сірий та блакитний.

З потрійною камерою втричі більше деталей
Потрійна камера Galaxy A17 включає основний 50 МП сенсор, 5 МП ультраширококутний і 2 МП макромодуль. Вона дозволяє знімати все: від масштабних пейзажів до детальних крупних планів із соковитими квітами та високою чіткістю, зберігаючи найцінніші моменти.

Оптична стабілізація зображення OIS — відчуйте якість ваших фото та відео навіть у темряві
Ви можете вести прямі трансляції, знімати виступ улюблених виконавців або просто робити фото при слабкому освітленні — завдяки оптичній стабілізації забезпечується плавність відео на професійному рівні та зменшується кількість світлових слідів на фото. До 2,5 разів яскравіше та чіткіше зйомка!

Безперервна продуктивність протягом цілого дня
Восьмиядерний процесор із частотою 2,4 ГГц Galaxy A17 гарантує плавність передачі потокового відео формату HD, швидкість реакції в іграх та зручність спілкування в соціальних мережах.

Оновлення ОС та системи захисту терміном до 6 років
Galaxy A17 підтримує оновлення ОС та системи захисту тривалістю до 6 років. Актуальність та захищеність пристрою протягом багатьох років з Samsung!

Захист смартфона — це важливо
Вологозахист за стандартом IP54, а також захист екрана від подряпин зі склом Corning Gorilla Glass Victus - це ваш спокій і зосередженість на тому, що насправді важливо.

Додаткові можливості Samsung Galaxy
-
Новий інтерфейс One UI
Оновлений інтерфейс One UI 7 з продуманою навігацією та зручними функціями робить Galaxy A17 ще більш простим та приємним у використанні.
-
Миттєвий обмін файлами
Функція Quick Share (Швидкий спільний доступ) дозволяє здійснювати обмін інформацією та медіафайлами між мобільними пристроями як в екосистемі Galaxy, так і поза нею, включаючи iOS та ПК.
-
Простий перехід з iOS
Перейти з iOS просто! Функція Smart Switch допоможе швидко та легко перенести медіафайли, інформацію та мобільні програми.



ХАРАКТЕРИСТИКИ
КОРПУС
Матеріал корпусу — Пластик
Стандарт захисту — IP54 (Пилозахист, стійкість до дощу, снігу, струменів води)
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 15
Фірмова оболонка — One UI 7.0
ЗВ'ЯЗОК
Кількість SIM-карток — 2 SIM
Формат SIM-картки — Nano-SIM
Тип слота — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE)
ЕКРАН
Діагональ екрану — 6.7"
Роздільна здатність екрана — 2340x1080 пікс Full HD+
Тип екрану — Super AMOLED
Частота оновлення екрану — 90 Гц
Яскравість екрану — до 800 нит
Щільність пікселів — 385 ppi
Захист скла — Corning Gorilla Glass
ПРОЦЕСОР
Процесор — MediaTek Helio G99
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 2.2 ГГц ARM Cortex-A76, 6x 2.0 ГГц ARM Cortex-A55
Графічний процесор — Mali-G57
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Оперативна пам'ять — 8 ГБ
Слот для картки пам'яті — Є
Підтримка карт пам'яті — microSD до 2 ТБ
КАМЕРА
Камера — 50 МП + 5 МП + 2 МП
- 50 МП (Основна): Датчик: CMOS, Діафрагма: ƒ/ 1.8
- 5 МП (Ультраширокий об'єктив): Діафрагма: ƒ/ 2.2
- 2 МП (Макро): Діафрагма: ƒ/ 2.4,
- Запис відео: 1080p 30 кадрів/сек.
- LED-спалах
- Автофокус, Серійна зйомка, Цифровий зум, Цифрова стабілізація зображення, Географічні позначки, Панорамна зйомка, НDR зйомка, Сенсорне фокусування, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Ai технології
Фронтальна камера — 13 МП
- Діафрагма: ƒ/ 2.2
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — 5 (802.11ac)
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, QZSS
Bluetooth — 5.3
NFC — Є
Інфрачервоний порт — Немає
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіо вихід (3,5 мм) — Немає
Інтерфейси та підключення — USB Type-C
ТЕХНОЛОГІЇ
Датчик віртуального наближення, Акселерометр, Датчик Холла, Датчик освітленості, Сканер відбитка пальців
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 5000 mAh
Швидка зарядка — Є
Особливості швидкої зарядки — 25 Вт (Блок живлення не постачається в комплекті)
ГАБАРИТИ
Розміри — 164.4 x 77.9 x 7.5 мм
Вага — 192 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Інструмент для вилучення SIM-картки, Інструкція
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Детальніше, уточнюйте у менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Додаткові функції SMS | Відправка SMS декільком адресатам, Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | MMS, EMS, E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Ні |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 385 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Висота | 164.4 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина | 77.9 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | + |
- Ціна: 10 633 ₴




